Zobacz temat
 Drukuj temat
Kolejny Duke - jak to widzicie?
thinker
Jest to temat w którym można opisać jak byście widzieli kolejnego Duka (: Bez limitów w wyobraźni.
Ja osobiście chciałbym zagrać w Dukea, gdzie duży nacisk byłby kładziony zarówno na interakcję z otoczeniem jak i na możliwość niszczenia całego otaczającego świata (coś ala Frostbite 2.0 w Battlefield 3). Walka zarówno przy użyciu broni jak i ciałem: kopniaki i ciosy. System ze zmianą broni w sumie mógłby pozostać - ale 5 u boku (bo to 5ty Duke). Gra bardziej w formie sandboxa, gdzie gracz ma większą swobodę chodzenia gdzie chce. Duże przestrzenie w wielkich miastach zniszczonych przez inwazję obcych. Ogólnie: działanie na rzecz fabuły (co doprowadzi do zakończenia) bądź np. obijanie się w ocalałych kasynach (też z jakąś korzyścią) itp.
Sporo krwi + parent lock. Steam-out. Może np. podnoszenie martwych obcych celem osłony przed atakiem kolejnych...
Jakiś główny zły charakter - mile widziany Dr. Proton!

(:
Edytowane przez thinker dnia 2011-09-20 21:16

marcino0o_pl
Ja chciałbym to widzieć tak jak w założeniu miał wyglądać DNF (nie mówię że jest zły, jest świetny) czyli broń boże sandbox bo jak dla mnie to strasznie niszczy grywalność. Chciałbym żeby to była świetna zamknięta strzelanina ze wszystkim co w Duke kochamy czyli akcja kosmici i cycki Pfft

Przejdź do forum: