Zobacz temat
 Drukuj temat
Problem z uruchamianiem przez Steama
thinker
Witam
Spotkaliście się może z problemem, że zamiast odpalania gry wywalał Wam w kółko komunikat, że: "Gra jest w tej chwili niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas"? Ten "za jakiś czas" trwa już u mnie przez dobre 3 dni i strasznie mnie to denerwuje. Tym bardziej jak sobie przypomnę, że kupowałem płytę z grą, a nie abonament na łączenie ze Steamem bym mógł grać. Ani saveów ruszyć się nie da, ani odpalić bezpośrednio gry - trochę to chore i odczuwam esencję tego czemu ludzie nie lubią Steama.

Będę jeszcze kombinował, ale może ktoś z Was się już z czymś takim spotkał... z góry dziękuję.
Edytowane przez thinker dnia 2011-08-11 17:56

thinker
Dobra, poradziłem sobie. Nie miałem najnowszej wersji gry o czym zapomniałem. Musiałem włożyć płytę z grą, z aplikacji autorun wybrać Reinstall. Ok -> wyłączyć, potem od nowa Steam, zalogować i pobiera uaktualnienie... topoorne. Steam nawet nie powiadomił o tym, że musi być aktualizacja by gra się odpaliła. Użytkownik musi być wszechwiedzący mimo że na wszystko pod nosem.
Edytowane przez thinker dnia 2011-08-11 18:53

pazurek
To ciekawe, nie masz automatycznych aktualizacji na Steam? U mnie się na siłę wszystko wgrywa...
Edytowane przez pazurek dnia 2011-08-12 00:54

http://duke.gry-online.pl/
thinker
Coś tam musiało się u mnie zepsuć, ale już wszystko Ok. Ogólnie tylko ze względu na Half-Life 2 i DNF korzystam ze Steama - bo ogólnie to z dala od takich wynalazków się trzymam. Wolę wszystko samemu aktualizować, instalować itd. (:

Przejdź do forum: