Zobacz temat
 Drukuj temat
Zapisy gry DNF
thinker
Witam! mam problem ze znalezieniem plików z zapisem stanu gry DNF. Chciałem aby na komputerze mogły grać sobie dwie osoby, ale nie mam za bardzo pomysłu jak tego dokonać, a nadpis stanu gry raczej nie wchodzi w grę (skoro już trochę przeszedłem).

Pomocy!! Smile
Edytowane przez thinker dnia 2011-06-12 13:54

pazurek
U mnie dane użytkownika są tam gdzie zainstalowany Steam, w podkatalogu USERDATA, ale jako że DNF korzysta z STEAM CLOUD to być może wszystkie stany gry się synchronizują serwerem i nie ma jak ich skopiować lokalnie...

http://duke.gry-online.pl/
yossa
Może być problem, bo DNF korzysta z zapisywania gry na serwerach steam. Jeśli to się da wyłączyć i grać offline to może wtedy znajdziesz save'y.

A niestety jeszcze w temacie pamiętam jak GB zarzekał się, że w grze są w pełni działające profile graczy z osobnymi ustawieniami, klawiszologią i save'ami... No ale to było z 7 lat temu.
Edytowane przez yossa dnia 2011-06-12 19:31

Wichura666
WITAM MAM DOSC DUZY PROBLEM wczoraj zauwazylem ze w dokumentach steam (CPfftrogram Files/Steam/steam)mam to samo wszystko co wczesniej w zwyklym(CPfftrogram Files/Steam)wiec to co bylo (CPfftrogram Files/Steam/steam)usunąłem ale pliczki ktore dotycza save'ów Duke'a zostawiłem i tu jest problem otoz MIMO OBECNOSCI PLIKOW SAVE ZGINĘŁA MI CAŁA KAMPANIA BYŁEM PRAKTYCZNIE NA KOŃCU GRY POMOCY JAK JĄ PRZYWRÓCIĆ SKOŃCZYŁEM NA MISJI 17-THE SHRUNK MACHINE NIE OPŁACA MI SIE OD NOWA WSZYSTKIEGO PRZECHODZIĆ LUDZIE POMOCY.

marcino0o_pl
A tam jaki problem przejść jeszcze raz, ja sobie dla przyjemności chyba już czwarty raz przechodze Grin

Przejdź do forum: